Cégünk felvételt hirdet

adminisztratív munkakörbe
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (integrált ügyviteli rendszer, MS Excel, Word)
  • Csapatszellem
  • Hatékony munkavégzés
  • Precizitás, pontosság, terhelhetőség

Feladatok:
-   Ügyviteli rendszerünkben nyilvántartások vezetése
- Ajánlatok adminisztratív feldolozása, megrendelések feldolgozása, szállítólevelek, számlák készítése
-   Irodaivezetési feladatok ellátása
-   Statisztikák, elemzések készítése

Előny:
-    német vagy angol nyelvtudás
-    szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
-    Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
-    Stabil, több éve működő sikeres vállalkozás
-    Munkavégzéshez csúcstechnológiát képviselő új eszközök és szoftverek
-    Igényes munkahelyi környezet
-    Karrier lehetőség az üzem kapacitásának bővülésével
-    Folyamatos fejlődési lehetőség
-    Fiatal, dinamikus csapat

Ha ajánlatunk felkeltette figyelmét, az alábbi linkre kattintva találja a jelentkezés módját:

Heves, 2017. január 12.

Kérje ajánlatunkat!
Kérje online ajánlatunkat, 24 órán belül megválaszoljuk érdeklődését. Ajánlatkérés>>>

Tanúsítványok

   ISO 9001          ISO 14001

Prospektus letöltése

Pályázatok