Cégünk felvételt hirdet

Minőségbiztosítási munkatárs munkakörbe
Elvárások:
- Műszaki középfokú végzettség vagy
- Legalább 2 éves minőségellenőri tapasztalat
- Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (integrált ügyviteli rendszer, MS Excel, Word)
- Csapatszellem
- Hatékony munkavégzés
- Precizitás, pontosság, terhelhetőség

Feladatok:
- Termék és gyártási folyamat minőségügyi támogatása, minőségének folyamatos fejlesztése, fenntartása és értékelése a vevői elégedettség állandó figyelembevételével,
- Belső auditokon (termék, folyamat) részvétel, közreműködés a helyesbítő tevékenységek meghatározásában és visszaellenőrzésében,
- Hatékony minőségi követelmények kidolgozása, kivitelezése, fejlesztése,
- Minőségi mutatók optimalizálása, hibaarány csökkentése,
- Javaslattétel kidolgozása megelőző és javító intézkedésekre,
- Minőségügyi dokumentációk kezelése,
- Minőségügyi jelentések készítése,
- Folyamatok értékelése
- Ellenőrzési dokumentációk készítése,
- Javaslattétel költségcsökkentő intézkedésekre

Előny:
- német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
- Stabil, több éve működő sikeres vállalkozás
- Munkavégzéshez csúcstechnológiát képviselő új eszközök és szoftverek
- Igényes munkahelyi környezet
- Karrier lehetőség az üzem kapacitásának bővülésével
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Fiatal, dinamikus csapat

Ha ajánlatunk felkeltette figyelmét, az alábbi linkre kattintva találja a jelentkezés módját:

Heves, 2017. január 12

Kérje ajánlatunkat!
Kérje online ajánlatunkat, 24 órán belül megválaszoljuk érdeklődését. Ajánlatkérés>>>

Tanúsítványok

   ISO 9001          ISO 14001

Prospektus letöltése

Pályázatok