Cégünk felvételt hirdet

Termelés ütemező munkakörbe
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség vagy
  • 2 éves termelés-ütemezői tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (integrált ügyviteli rendszer, MS Excel, Word, Gantt-diagramm ismerete)
Feladatok:
  • Gyártási folyamatok időbeli megtervezése Asprova termelés ütemező szoftverrel
  • Gyártási hatékonyság nyomon követése
Előny:
  • Német vagy angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cég profitjával arányos jutalom
  • Stabil, több éve működő sikeres vállalkozás
  • Munkavégzéshez csúcstechnológiát képviselő új eszközök és szoftverek
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Ha ajánlatunk felkeltette figyelmét, az alábbi linkre kattintva találja a jelentkezés módját:

Heves, 2017. január 17.

Kérje ajánlatunkat!
Kérje online ajánlatunkat, 24 órán belül megválaszoljuk érdeklődését. Ajánlatkérés>>>

Tanúsítványok

   ISO 9001          ISO 14001

Prospektus letöltése

Pályázatok