Cégünk felvételt hirdet

Üzemvezető munkakörbe
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves gyártási tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (integrált ügyviteli rendszer, MS Excel, Word)
  • Gyártástechnológiai ismeretek (műszaki rajz, anyagok, szabványok, eljárások)
  • Középfokú német vagy angol nyelvtudás
Feladatok:
  • Gyártási folyamatok irányítása, műszakok szervezése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
Előny:
  • Tervezőprogramok ismerete (CAD)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cég profitjával arányos jutalom
  • Stabil, több éve működő sikeres vállalkozás
  • Munkavégzéshez csúcstechnológiát képviselő új eszközök és szoftverek
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Cégautó, telefon használata

Ha ajánlatunk felkeltette figyelmét, az alábbi linkre kattintva találja a jelentkezés módját:

Heves, 2017. január 17.

Kérje ajánlatunkat!
Kérje online ajánlatunkat, 24 órán belül megválaszoljuk érdeklődését. Ajánlatkérés>>>

Tanúsítványok

   ISO 9001          ISO 14001

Prospektus letöltése

Pályázatok